Hakkımızda

Her Türlü Hukuksuzlukla Mücadele

Güvenerk, merkezi İzmir’de olan ve bütün Türkiye’ye hizmet veren bir Hukuk ve Danışmanlık Bürosu‘dur. Kurucusu Avukat Ezgi Güven, İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olmuştur. Mezuniyetinin ardından Güvenerk Hukuk ve Danışmanlık Bürosunda mesleki faaliyetlerine devam etmektedir.

İzmir Bayraklı’da avukatlık bürosu olarak faaliyet gösteren Güvenerk Hukuk ve Danışmanlık, her türlü hukuki ihtilafların çözüme kavuşturulması konusunda prensipli bir çalışma anlayışına sahiptir. Kurucu Avukat Ezgi Güven gerek Genel Hukuk gerekse Özel Hukuk alanında uzmanlaşmıştır. Aldığı arabuluculuk ve uzlaştırma eğitimleri sayesinde, hukuki problemlerin dava yoluna gidilmeden çözülmesini sağlamaktadır. Ayrıca hukuk ve ceza davalarının en kısa sürede sonuçlanması için titizlikle avukatlık mesleğini icra etmektedir. Müvekkilleriyle ve onların işleriyle bizzat muhatap olarak, vekil-müvekkil arasındaki ilişkiyi güven çerçevesinde sürdürmektedir.

Güvenerk Hukuk ve Danışmanlık Bürosu
Misyonumuz

Her Türlü Hukuksuzluğa Karşı Mücadele Etmek

Attığımız her adımı hukukun ilke ve prensiplerine sadık kalarak atıyoruz. Hukukun insan hak ve özgürlüklerini koruyan en büyük kalkan olduğunu biliyoruz.

Bültene Kaydol & Güncel Hukuki Konulardan Haberdar Ol!

Call Now Button